SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
382 000 €
(4 442 € / m²)
Satış
3
1
86 m²
Fuengirola

yatak odası3
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situated in the vibrant center of Fuengirola, this fully renovated apartment offers a harmonious blend of modern luxury and comfort. Set on a peaceful...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Fuengirola
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar