SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
390 000 €
(7 358 € / m²)
Satış
3
1
53 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

yatak odası3
düz53 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Apartmán u pláže na prodej ve Fuengirole, který se nachází v srdci promenády. Tato fantastická nemovitost má dvě ložnice a jednu koupelnu, takže je id...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar