SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
515 000 €
(5 255 € / m²)
Satış
2
2+
98 m²
Avenida del Higuerón, Fuengirola

yatak odası2
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Modern Beachside Apartment in Higuron – Fully Furnished, En-Suite, Parking & Pool Introducing an exceptional opportunity to secure a high-end residenc...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Avenida del Higuerón, Fuengirola
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar