SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
279 000 €
(4 729 € / m²)
Satış
2
1
59 m²
Calle Benalmádena, Fuengirola

yatak odası2
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartamento con licencia turística y alta rentabilidad en el centro de Fuengirola (59 m²)
En venta apartamento turístico para inversión en Calle Benal...

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 60günler

Yerellikler

Calle Benalmádena, Fuengirola
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

iad España

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar