SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
158 550 €
(3 171 € / m²)
Satış
2
1
50 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Tourist Licensed New Build Apartments in Finestrat: Investment Opportunity Near Golf and Benidorm Exclusive Investment Apartments in Finestrat-Costa ...

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar