SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
127 800 €
(3 759 € / m²)
Satış
1
1
34 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

yatak odası1
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Tourist Licensed New Build Apartments in Finestrat: Investment Opportunity Near Golf and Benidorm Exclusive Investment Apartments in Finestrat-Costa ...

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar