SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
570 000 €
(5 135 € / m²)
Satış
2
2+
111 m²
Carrer Guatemala, Finestrat

yatak odası2
düz111 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartments with sea views in Finestrat, Costa BlancaA new residential in Finestrat, located on a large plot that looks out over the riverbed, in the s...

Diğer
Teklifin yaşı: 55günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Carrer Guatemala, Finestrat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar