SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
89 000 €
(967 € / m²)
Satış
3
2+
92 m²
AVENIDA CONCES, Fene

yatak odası3
düz92 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Entdecke dein NEUES ZUHAUSE in Fene!

Ich bin Ainhoa und von Vipkel bringe ich euch diese GERÄUMIGE Wohnung mit 92 m² Wohnfläche, die dir den gesamten...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

AVENIDA CONCES, Fene
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

VipKel Consulting Services

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar