SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 199 000 €
(6 661 € / m²)
Satış
3
2+
180 m²
Estepona

yatak odası3
düz180 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Set within a prestigious gated community in Benahavis Marbella, this modern apartment offers a rare resale opportunity in a sold-out contemporary deve...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar