SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
316 000 €
(3 010 € / m²)
Satış
2
2+
105 m²
Avenida Diputado Ignacio Mena Molina, Estepona

yatak odası2
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Estepona, Apartment for sale of 105 Sq. Mt., New construction, Heating Individual heating system, Energetic class: A, placed at 1° on 4, composed by: ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Avenida Diputado Ignacio Mena Molina, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar