SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
304 000 €
(2 895 € / m²)
Satış
2
2+
105 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odası2
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Dette eksklusive boligkompleks præsenterer et moderne og sofistikeret design. Det består af i alt 135 boliger med 2 og 3 soveværelser, beliggende på e...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Rivera Estates

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar