SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
269 000 €
(6 725 € / m²)
Satış
1
1
40 m²
Avenida Juan Carlos I, Estepona

yatak odası1
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Dieses Penthouse-Apartment mit einem Schlafzimmer im obersten Stockwerk befindet sich im Herzen von Estepona und bietet ein komfortables Wohnambiente ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

ZeminAyrı mutfakDuş kabiniYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Avenida Juan Carlos I, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Fincas Eva

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar