Teklifler listesi
10
10
10
630 000 €
(5 478 € / m²)
Satış
2
2+
115 m²
Calle Huerta Nueva, Estepona
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
115 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Modernes apaartment mit 2 Schlafzimmern, 2 Badezimmern, im Zentrum von Estepona.
Dieses zeitgemäße Apartment befindet sich im Zentrum von Estepona, n...
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
24günler
Güncellendi:
24günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Calle Huerta Nueva, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.