SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
625 000 €
(2 753 € / m²)
Satış
4
2+
227 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odası4
düz227 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exclusive penthouse for sale in Estepona, Calvario area, located on Calle Juan Guerrero Díaz, a unique property that stands out for its spacious layou...

Diğer
Teklifin yaşı: 20günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar