SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
715 000 €
(4 525 € / m²)
Satış
3
2+
158 m²
Calle Trajano, Estepona

yatak odası3
düz158 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover this spectacular three-bedroom, three-bathroom apartment, located in an exclusive beachfront complex. This property offers a bright and airy ...

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Calle Trajano, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar