SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
181 000 €
(3 935 € / m²)
Satış
Atipik
1
46 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odasıatypical
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Beachfront Studio Apartment with Active Tourist Licence – 12,000€ Net Annual Income | 7% Net Yield – Guadalobón Beach, Estepona Excellent turnkey inve...

Diğer
Teklifin yaşı: 40günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar