SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
495 000 €
(9 519 € / m²)
Satış
1
1
52 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odası1
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This stunning residential development comprises 10 exclusive homes located in a privileged urban setting in the heart of Estepona. With architecture t...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar