SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
475 000 €
(5 000 € / m²)
Satış
3
1
95 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odası3
düz95 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Charming country property with pool and garden for sale in Estepona – just 10 minutes from the beach Truly has it all. Enjoy privacy and a natural set...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar