SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
385 000 €
(4 639 € / m²)
Satış
3
1
83 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odası3
düz83 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Middle Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol. 3 Bedrooms, 1 Bathroom, Built 83 m2, Terrace 6 m2. Setting : Town, Commercial Area, Village, Close To...

Diğer
Teklifin yaşı: 54günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar