SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
199 000 €
(4 854 € / m²)
Satış
Atipik
1
41 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odasıatypical
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Charming Beachside Studio Apartment on the New Golden Mile – Ideal Holiday & Investment Opportunity Perfectly positioned within a front-line beach com...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar