SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
539 000 €
(3 850 € / m²)
Satış
2
2+
140 m²
Calle del Molino, Estepona

yatak odası2
düz140 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

New Build Residential Complex near Estepona – Modern Living by the Sea Contemporary Apartments in a Privileged Natural Setting Welcome to this exclus...

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Calle del Molino, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar