SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
999 000 €
(5 876 € / m²)
Satış
3
2+
170 m²
Camino de Montemayor, Estepona

yatak odası3
düz170 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

New Build Homes in Estepona’s Exclusive New Golden Mile Prime Location in Cancelada, Estepona Discover a unique residential development in Cancelada,...

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Camino de Montemayor, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar