SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
542 000 €
(4 972 € / m²)
Satış
3
2+
109 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odası3
düz109 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

- Off-plan contemporary apartments with a dream location - Walking distance from the beach - Walking distance from several schools - Walking distance ...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar