SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
423 000 €
(5 036 € / m²)
Satış
3
2+
84 m²
Calle Santa Ana, Estepona

yatak odası3
düz84 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to these Estepona Golf apartments for sale with sea and golf views, where luxury meets tranquillity in an idyllic setting, on an exclusive res...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Calle Santa Ana, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar