SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
295 000 €
(3 471 € / m²)
Satış
3
1
85 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odası3
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Vyhledávaný byt v nejvyšším patře se 2 ložnicemi a 2 vanami v zavedené komunitě Bena Vista. Resort se může pochlubit snadným přístupem z pobřežní sil...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 77günler
Güncellendi: 32günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar