SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
565 000 €
(4 956 € / m²)
Satış
2
1
114 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odası2
düz114 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Přízemní apartmán s terasou v Bahía de la Plata (Estepona) + garáž a sklad.

Přízemní byt k prodeji v exkluzivní urbanizaci Bahía de la Plata v Estepo...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 74günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar