SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
910 000 €
(9 579 € / m²)
Satış
3
1
95 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

yatak odası3
düz95 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

APARTMÁN U PLÁŽE S NERUŠENÝM VÝHLEDEM NA MOŘE
Velkolepá nemovitost na vynikajícím místě u pláže v centru Estepony, obklopená veškerou občanskou vybave...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 70günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar