Teklifler listesi
28
28
28
284 000 €
(3 156 € / m²)
Satış
3
1
90 m²
Calle Jesús Cautivo, Estepona
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
90 m²
banyolar
Flat For sell in Estepona in Málaga
Se vende coqueto piso de 75 m2, reformado , en el centro de Estepona.
Se compone de un salón comedor con coc...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
86günler
Güncellendi:
86günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Calle Jesús Cautivo, Estepona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
1001 PORTALES
CSPISOS
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
1001 PORTALES