SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
166 400 €
(2 106 € / m²)
Satış
3
2+
79 m²
CALLE PROFESOR FRANCISCO TOMAS Y VALIENTE, Elx / Elche

yatak odası3
düz79 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Elegante piso de 3 habitaciones con ascensor, patio y 2 baños en Elche.
Descubre esta magnífica vivienda situada en una de las zonas más demandadas de...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

CALLE PROFESOR FRANCISCO TOMAS Y VALIENTE, Elx / Elche
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

iad España

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar