Teklifler listesi
17
17
17
644 000 €
(8 944 € / m²)
Satış
3
2+
72 m²
CALLE COSME VIDAL LLACER, Eivissa
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
72 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
CONSTRUCTION 85% COMPLETE. DELIVERY DATE SECOND QUARTER 2026
Anahata Ibiza Homes is a development of 23 exclusive 2 and 3-bedroom homes, designed to ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Açık yaşam alanı
Görüş
Yüksek tavanlar
Doğal ışık
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
152günler
Güncellendi:
14günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
CALLE COSME VIDAL LLACER, Eivissa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Nova Vila
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Nova Vila