SUPA24
127 000 €
(1 221 € / m²)
Satış
3
2+
104 m²
Calle Antonio Machado, Dolores

yatak odası3
düz104 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This East & West Facing, Three Bedroom Apartment in Dolores is located in a charming and traditional Spanish village, enjoying beautiful sunset, mount...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Calle Antonio Machado, Dolores
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar