SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
105 000 €
(1 591 € / m²)
Satış
Atipik
1
66 m²
CALLE BEDOLL, Cornellà de Llobregat

yatak odasıatypical
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Oportunidad de inversión en vivienda con inquilino de renta antigua. Piso exterior situado en una tercera planta con ascensor, lo que garantiza buena ...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

CALLE BEDOLL, Cornellà de Llobregat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

María BERENGUER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar