SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
113 000 €
(3 645 € / m²)
Satış
1
1
31 m²
Calle Santa Águeda, Catral

yatak odası1
düz31 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A compact and modern ground floor apartment offering 31.37 m² of built space, with 1 bedroom and 1 bathroom. Priced at just 113,000€, and due for comp...

Diğer
Teklifin yaşı: 40günler
Güncellendi: 40günler

Yerellikler

Calle Santa Águeda, Catral
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Holiday Homes Catral

Holiday Homes Catral

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar