Teklifler listesi
21
21
21
79 000 €
(1 881 € / m²)
Satış
1
1
42 m²
Avinguda de Marinada, Castelló d'Empúries
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
42 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartment For sell in Empuriabrava in Girona
Descubre este bonito apartamento renovado situado en el corazón de Empuriabrava, conocida como la Venec...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Yeniden yapılandırmadan sonra
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
90günler
Güncellendi:
90günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avinguda de Marinada, Castelló d'Empúries
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
1001 PORTALES
Elodie LEFEBVRE
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
1001 PORTALES