Teklifler listesi
27
27
27
189 000 €
(2 487 € / m²)
Satış
2
1
76 m²
Camí del Camping Laguna, Castelló d'Empúries
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
76 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartment For sell in Empuriabrava in Girona
Laury & Lilian se complacen en presentar esta novedad exclusiva ubicada en una residencia moderna y de ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Kaldırmak
Yüzme havuzu
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Döşenmiş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
99günler
Güncellendi:
99günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Camí del Camping Laguna, Castelló d'Empúries
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
1001 PORTALES
Lilian ROUSSET
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
1001 PORTALES