SUPA24
279 500 €
(2 795 € / m²)
Satış
2
1
100 m²
Partida Manzanera, Calp

yatak odası2
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Cozy SpaceDiscover this charming apartment designed for those who value comfort and convenience. With a construction area of 100 m2, this home offers ...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Partida Manzanera, Calp
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar