SUPA24
849 000 €
(7 075 € / m²)
Satış
3
2+
120 m²
Partida Manzanera, Calp

yatak odası3
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment DescriptionDiscover the perfect combination of comfort and style in this charming 3-bedroom, 2-bathroom apartment, located right on the beac...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Partida Manzanera, Calp
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar