SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
995 000 €
(8 024 € / m²)
Satış
4
2+
124 m²
Avinguda de València, Calp

yatak odası4
düz124 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

4 Schlafzimmer Duplex-Penthouse mit herrlichem Blick zum Verkauf in der Nähe des Strandes in Calpe.~~Der Neubau besteht aus 4 Schlafzimmern, 2 Bädern ...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Avinguda de València, Calp
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

sundream properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar