Teklifler listesi
11
11
11
413 500 €
(4 263 € / m²)
Satış
3
2+
97 m²
Avenida Bulgaria, Calp
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
97 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Incredible Opportunity: 3-Bedroom Apartment in a Complex with Pools, Padel, and More, Just Minutes from the Beach!
This 3-bedroom apartment is the p...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Açık yaşam alanı
Mutfak aletleri
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
118günler
Güncellendi:
27günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenida Bulgaria, Calp
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Evolution
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Evolution