SUPA24
Oturma odası; ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, yüksek tavan
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, tadilatlı
106 000 €
(2 409 € / m²)
Satış
2
1
44 m²
Calle Caleros, Cáceres

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This charming apartment is for sale, located in the heart of Cáceres' Old Town (a UNESCO World Heritage City), just steps from the iconic Arco del Cri...

Diğer
Teklifin yaşı: 135günler
Güncellendi: 59günler

Yerellikler

Calle Caleros, Cáceres
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Ceres

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar