SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
174 900 €
(2 535 € / m²)
Satış
Atipik
1
69 m²
Calle Concepción Arenal, Bigastro

yatak odasıatypical
düz69 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located in the charming town of Bigastro, this residential complex offers a selection of 18 homes including apartments and penthouses. The location is...

Diğer
Teklifin yaşı: 35günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Calle Concepción Arenal, Bigastro
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar