SUPA24
330 000 €
(2 845 € / m²)
Satış
2
1
116 m²
Avinguda de la Marina, Benissa

yatak odası2
düz116 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

These spacious apartments for sale are located in a lovely apartment complex in La Fustera, Benissa. The units consist of a living room, fully fitted ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Avinguda de la Marina, Benissa
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar