SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
441 000 €
(1 830 € / m²)
Satış
3
2+
241 m²
CARRETERA TORREVIEJA, Benijófar

yatak odası3
düz241 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located in the charming town of Benijófar, this residential complex offers a selection of 28 homes that cater to various needs. Options include Apartm...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

CARRETERA TORREVIEJA, Benijófar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar