SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
146 000 €
(3 244 € / m²)
Satış
Atipik
1
45 m²
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

yatak odasıatypical
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Presentamos un acogedor estudio ubicado en la codiciada zona de Avenida Beniarda, Benidorm. Este inmueble cuenta con una superficie útil de 42 m2 y se...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Real Costa Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar