Teklifler listesi
13
13
13
2 145 000 €
(8 900 € / m²)
Satış
4
2+
241 m²
Avinguda de Vicent Llorca Alós, Benidorm
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
241 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Welcome to Your Home in the Sky — Benidorm
High above the glistening Mediterranean, this remarkable 32nd-floor apartment offers a rare opport...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
7günler
Güncellendi:
7günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avinguda de Vicent Llorca Alós, Benidorm
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.