SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
263 000 €
(3 288 € / m²)
Satış
2
2+
80 m²
Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm

yatak odası2
düz80 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Moderne Wohnung in Benidorm – sofort bezugsfertig.~Komplett möblierte Wohnung zu verkaufen, erst vor einem Jahr renoviert, mit modernem und funktional...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Avinguda d'Alfonso Puchades, Benidorm
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Real Costa Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar