Teklifler listesi
15
15
15
339 000 €
(3 897 € / m²)
Satış
2
1
87 m²
Carril del Siroco, Benalmádena
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
87 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Budova se nachází pouhých 100 metrů od pláže a promenády. Výjimečná poloha v jedné z nejexkluzivnějších oblastí Benalmádena Costa.
Nemovitost:
Penzio...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
23günler
Güncellendi:
23günler