Teklifler listesi
19
19
19
429 000 €
(3 109 € / m²)
Satış
3
2+
138 m²
Calle Bahia, Benalmádena
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
138 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
RENOVATED APARTMENT WITH SPACIOUS GARDEN 6 MINS TO THE BEACH
We are pleased to exclusively present this beautiful ground-floor apartment in Arroyo de...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
33günler
Güncellendi:
11günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Calle Bahia, Benalmádena
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Victoria
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Victoria