SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
179 000 €
(7 160 € / m²)
Satış
Atipik
1
25 m²
Calle Araucaria, Benalmádena

yatak odasıatypical
düz25 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Renovated studio with an active holiday rental licence. The flat is fully equipped for holiday stays and is sold furnished. It features communal parki...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Calle Araucaria, Benalmádena
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar