SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
545 000 €
(6 488 € / m²)
Satış
2
2+
84 m²
AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena

yatak odası2
düz84 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This penthouse in Benalmadena is listed at €545,000 and offers 84 m2 of interior living space with two bedrooms, two bathrooms, direct access to a 71 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

AVENIDA ABEDULES DE LOS, Benalmádena
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar